William ve Kate Filmini izle

Tek Parça HDFragman

* Lütfen sizden sonra izleyecekler için mutlaka yorum bırakınız, Teşekkür ederiz..

* Videoların sağ alt tarafındaki 240-360-480-720 gibi rakamlar video kalitesidir, bağlantı hızınıza göre en yükseği seçerek HD izle yebilirsiniz.

* Eğer film alanı boş çıkıyorsa yada film yüklenmemişse lütfen F5 yaparak sayfayı yenileyin.

4.5
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
William ve Kate Filmini izle

William ve Kate Filmini izle Filminin Konusu:

Öncelikle belirtelim bu film gerçek bir yaşam öyküsünden uyarlanmış ve Amerika ile İngiltere'nin ortak yapımıdır. İngiltere Prensi Charles'in en büyük oğlu olan William, İskoçya'da en eski ve en başarılı üniversitede okumaktadır. Bulunduğu kraliyet içinde bu özelliği ile tek olmayı başarmıştır. Annesini trafik kazası sonucu kaybettikten sonra, basının sürekli olarak annesine saygısız davranması ve aileye karşı saygısızlık yapmasından dolayı basınla olan ilişkisini keşmiştir. Basından uzak bir hayat sürmeye çalışan William, bir iş adamının genç ve güzel kızı olan Kate ile tanışır ve aralarında seviyeli bir ilişki başlamıştır. Bunu sürdürebilmek her ikisi için biraz zor olsa da bunu başarmakta içlerindeki gerçek aşk ile mümkündür.

William ve Kate Filmini izle

William ve Kate Filmini izle filmi 2011 yılında Amerika ve İngiltere ortak yapımı olarak çekilmiş ve IMDB sitesinden 4.5 puan almıştır. Sitemizde Türkçe Dublaj ve HD görüntü kalitesinde bu romantik filmi izleyebilirsiniz.

William ve Kate Filmini izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.