Aşk Kırmızı – Nurgül Yeşilçay Full izle

Alternatif 2Fragman

* Lütfen sizden sonra izleyecekler için mutlaka yorum bırakınız, Teşekkür ederiz..

* Videoların sağ alt tarafındaki 240-360-480-720 gibi rakamlar video kalitesidir, bağlantı hızınıza göre en yükseği seçerek HD izle yebilirsiniz.

* Eğer film alanı boş çıkıyorsa yada film yüklenmemişse lütfen F5 yaparak sayfayı yenileyin.

4.1
Türkçe Dublaj
Aşk Kırmızı – Nurgül Yeşilçay Full izle

Aşk Kırmızı – Nurgül Yeşilçay Full izle Filminin Konusu:

Aşk Kırmızı filminin konusu; büyük bir şirkette satış görevlisi olarak çalışan Ferhat, Zeynep ile evlidir ve mutlu bir evlilikleri vardır. Zeynep ile evlendiklerinden beri hiç ayrı kalmayan daha doğrusu kalamayan Ferhat, şirketin iş amaçlı bir gezisi ile Antalya'ya gitmek zorunda kalır. Zeynep onu yana yakıla beklese de Ferhat Antalya'da Nazlıgül ile karşılaşır. Nazlıgül ise Ferhat'ın yıllar önce severek ayrıldığı eski sevgilisidir. Ferhat'ın eski günler aklına gelir ve kalbine bir ateş düşer. O geceyi beraber geçiren Ferhat ve Nazlıgül aslında çok mutlu olurlar ancak Zeynep aldatıldığını öğrendiğinde her şey çok karışır. Masum olan ve yanlış bir aşkın kapısını çalan üç kişi. Ferhat hayatının en önemli iki kadını arasında sıkışıp kalmış, Zeynep evli olduğu erkeğin ihaneti ile çalkanmış, Nazlıgül ise yuva yıkan kadın pozisyonunda kalmıştır. İşte filmimizin sorusu "Üç kişi ile aşk olur mu ?". Çoğumuzun kesinlikle hayır diyeceği bu sorunun cevabını gelin filmimizde izleyelim.

Aşk Kırmızı - Nurgül Yeşilçay Full izle

Aşk Kırmızı - Nurgül Yeşilçay Full izle filmi 2013 yılında çekilmiş senaryosunu ve yönetmenliğini Osman Sınav üstlenmiştir. IMDB sitesinden 4.1 puan alan bu güzel filmi sitemizde Tek Parça ve Full HD olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Kırmızı – Nurgül Yeşilçay Full izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.